Webpage (8.2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Media
lv: Multivide

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Video file
lv: Video fails

en: Wide
lv: Plats

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
