Webpage (8.2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: File
fa: فایل

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: Full
fa: کامل

en: Token
fa: توکن

en: Video
fa: ویدیو

en: Wide
fa: پهن

en: Max 650x650
fa: حد اکثر 650x650

en: Narrow
fa: باریک
