Webpage (9.0.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Media
cs: Média

en: body
cs: tělo

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Video file
cs: Video soubor

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Wide
cs: Široký

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
