Webpage (9.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Media
he: מדיה

en: body
he: גוף

en: Video
he: וידאו

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
