Webpage (9.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
