Webpage (9.0.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Media
ca: Multimèdia

en: body
ca: cos

en: Video
ca: Vídeo

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Wide
ca: Ample

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
