Webpage (9.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: File
cy: Ffeil

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: body
cy: corff
