Webpage (9.0.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Wide
el: Πλατύ

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό
