Webpage (9.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Off
mr: बंद
