Webpage (9.0.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: body
pl: treść

en: Video
pl: Wideo

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Video file
pl: Plik Video

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Wide
pl: Szeroki

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
