Webpage (9.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Video file
az: Video fayl
