Webpage (9.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Media
bg: Медия

en: Audio file
bg: Аудио файл
