Webpage (9.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Image
hr: Slika

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Media
hr: Mediji

en: Narrow
hr: Usko
