Webpage (9.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Wide
hy: Լայն

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
