Webpage (9.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Wide
lt: Platus

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
