Webpage (9.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
