Webpage (9.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Wide
sr: Широко

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
