Webpage (9.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Media
gl: Medios

en: body
gl: corpo

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Wide
gl: Ancho

en: Narrow
gl: Estreito
