Webpower (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: License
ca: Llicència

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Other
ca: Altres

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Textarea
ca: Àrea de text
