Webpower (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Text
eu: Testua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Other
eu: Bestea

en: Telephone
eu: Telefonoa
