Webpower (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: License
hu: Licenc

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Text
hu: Szöveg

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Other
hu: Egyéb

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont
