Webpower (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Date
mn: Огноо

en: Number
mn: Дугаар

en: Text
mn: Текст

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл
