Webpower (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: License
ro: Licență

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Other
ro: Altele

en: Telephone
ro: Telefon

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
