Webpower (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Text
sl: Besedilo

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja
