Webpower (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Text
sr: Текст

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља
