Webpower (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Text
bs: Tekst

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja
