Webpower (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Date
da: Dato

en: Number
da: Antal

en: Text
da: Tekst

en: Client ID
da: Klient ID

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Other
da: Anden

en: E-Mail
da: E-mail

en: Telephone
da: Telefon

en: Textarea
da: Tekstområde
