Webpower (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: License
et: Litsents

en: Date
et: Kuupäev

en: Text
et: Tekst

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Other
et: Muu

en: Telephone
et: Telefon
