Webpower (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Text
gl: Texto

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Other
gl: Outro

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Textarea
gl: Área de texto
