Webpower (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: License
ja: ライセンス

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Text
ja: テキスト

en: Field name
ja: フィールド名

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Other
ja: その他

en: E-Mail
ja: メール

en: Telephone
ja: 電話番号

en: Textarea
ja: テキストエリア
