Webpower (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Number
jv: Angka

en: Text
jv: Teks

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Other
jv: Liyané
