Webpower (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Other
km: ផ្សេងៗ
