Webpower (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>
