Webpower (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Text
ku: دەق

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Other
ku: هیتر
