Webpower (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: License
nl: Licentie

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Text
nl: Tekst

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Other
nl: Andere

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: No fields found.
nl: Geen velden gevonden.

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd
