Webpower (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: License
sk: Licencia

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Other
sk: Ostatné

en: Success message
sk: Správa o úspechu
