Webpower (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Other
te: ఇతర
