Webpower (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Text
th: ข้อความ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Telephone
th: โทรศัพท์
