Webpower (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: License
uk: Ліцензія

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Text
uk: Текст

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Other
uk: Інше

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Telephone
uk: Телефон

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: No fields found.
uk: Полів не знайдено.

en: Date & Time
uk: Дата та час
