Webpower (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Date
am: ቀን

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት
