Webpower (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Text
be: Тэкст

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Other
be: Іншыя
