Webpower (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Text
gu: લખાણ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Other
gu: અન્ય

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
