Webpower (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: License
hi: लाइसेंस

en: Date
hi: तारीख

en: Number
hi: संख्या

en: Text
hi: लेख

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Other
hi: अन्य
