Webpower (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: License
hr: Licenca

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Text
hr: Tekst

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Other
hr: Ostalo
