Webpower (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Text
id: Teks

en: Client ID
id: ID Klien

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Other
id: Lainnya

en: Telephone
id: Telepon
