Webpower (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Text
is: Texti

en: Telephone
is: Sími
