Webpower (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: License
lt: Licenzija

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Text
lt: Tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Other
lt: Kiti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Textarea
lt: Teksto sritis
