Webpower (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: License
lv: Licenze

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Text
lv: Teksts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Other
lv: Citi

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Telephone
lv: Tālrunis
