Webpower (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Text
ar: نص

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Other
ar: آخر

en: Messages
ar: الرسائل

en: Telephone
ar: هاتف

en: Textarea
ar: منطقة نص
