Webpower (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Other
bo: གཞན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན
